Kadra

O SZKOLE

Poznaj kadrę Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystycznych im. Unii Europejskiej w Jeleniej Górze

Kadra Kierownicza

Dyrektor szkoły

mgr Joanna Marczewska

KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO

mgr Joanna Piecyk

wicedyrektor ds. dydaktycznych

mgr Barbara Cymańska-Garbowska

wicedyrektor ds. wychowawczych i organizacyjnych

mgr Kinga Molenda-Widacka

Zarządzanie

pedagog szkolny

mgr Agnieszka Kumek-Łozińska

pedagog specjalny

mgr Anna Kaleta

sekretarz szkoły

mgr Sylwia Uroda-Kodzis

Rzecznik Praw ucznia

mgr Małgorzata Kłosowska

Inspektor BHP

mgr Małgorzata Kłosowska

Kadra nauczycielska

język polski

język polski

mgr Hanna Mikuła

język polski

mgr Piotr Paliński

język polski

mgr Małgorzata Sokołowska

język polski

mgr Marzena Owsiana-Czepiel

język angielski

język angielski

mgr Justyna Domagała

język angielski

mgr Dorota Korecka

język angielski

mgr Izabela Kasperowicz

język angielski

mgr Oliwia Mantej

język angielski

mgr Aleksandra Stall-Antczak

język angielski

mgr Ewa Steyer-Machajska

język niemiecki

język niemiecki

mgr Małgorzata Dolata-Jawor

język niemiecki

mgr Urszula Gwadera

język niemiecki

mgr Ewa Łapot

język niemiecki

mgr Małgorzata Nowak

język niemiecki

mgr Aleksandra Złotnicka

język hiszpański

język hiszpański

dr Teresa Jaromin

filozofia

filozofia

mgr Danuta Nowakowska

matematyka

matematyka

mgr Beata Lewińska

matematyka

mgr Beata Kubik

matematyka

mgr Marlena Pruszczak

matematyka

mgr Agnieszka Zacharz

fizyka

fizyka

dr Aneta Rybicka

biologia

biologia

mgr Ewa Wierbiłowicz

chemia

chemia

mgr Magdalena Gryczaniuk

edukacja dla bezpieczeństwa

edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Maksymilian Olejniczak

historia

historia

mgr Mateusz Koprowski

historia

mgr Marzena Owsiana-Czepiel

historia

mgr Martyna Pawłowicz

historia

mgr Waldemar Wożniak

historia i społeczeństwo

historia i społeczeństwo

mgr Marzena Owsiana-Czepiel

historia i społeczeństwo

mgr Piotr Paliński

historia i społeczeństwo

mgr Małgorzata Sokołowska

historia i teraźniejszość

historia i teraźniejszość

mgr Mateusz Koprowski

historia i teraźniejszość

mgr Martyna Pawłowicz

geografia i geografia turystyczna

geografia i geografia turystyczna

mgr Piotr Trojanowski

geografia i geografia turystyczna

mgr Bartosz Wesołowski

ekonomiczne przedmioty zawodowe

ekonomiczne przedmioty zawodowe

mgr Danuta Adamowicz

ekonomiczne przedmioty zawodowe

mgr Anna Drozd

ekonomiczne przedmioty zawodowe

mgr Joanna Marczewska

ekonomiczne przedmioty zawodowe

mgr Kinga Molenda-Widacka

ekonomiczne przedmioty zawodowe

mgr Danuta Nowakowska

ekonomiczne przedmioty zawodowe

mgr Klaudia Russek

ekonomiczne przedmioty zawodowe

mgr Tomasz Siemiński

ekonomiczne przedmioty zawodowe

mgr Małgorzata Szymczak-Zaleska

ekonomiczne przedmioty zawodowe

mgr Anna Zawierucha

hotelarskie i turystyczne przedmioty zawodowe

hotelarskie i turystyczne przedmioty zawodowe

mgr Barbara Cymańska-Garbowska

hotelarskie i turystyczne przedmioty zawodowe

mgr Iwona Gątarz

hotelarskie i turystyczne przedmioty zawodowe

mgr Joanna Marczewska

hotelarskie i turystyczne przedmioty zawodowe

mgr Magdalena Niedośpiał

hotelarskie i turystyczne przedmioty zawodowe

mgr Klaudia Russek

hotelarskie i turystyczne przedmioty zawodowe

mgr Barbara Steblik

hotelarskie i turystyczne przedmioty zawodowe

mgr Tomasz Siemiński

hotelarskie i turystyczne przedmioty zawodowe

mgr Magdalena Świderska

hotelarskie i turystyczne przedmioty zawodowe

mgr Piotr Trojanowski

hotelarskie i turystyczne przedmioty zawodowe

mgr Bartosz Wesołowski

hotelarskie i turystyczne przedmioty zawodowe

mgr Anna Zawierucha

przedmioty zawodowe w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali

przedmioty zawodowe w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali

mgr Małgorzata Kłosowska

przedmioty zawodowe w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali

mgr Joanna Piecyk

przedmioty zawodowe w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali

mgr Klaudia Russek

przedmioty zawodowe w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali

mgr Tomasz Siemiński

przedmioty zawodowe w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali

mgr Aleksandra Złotnicka

przedmioty informatyczne

przedmioty informatyczne

mgr Piotr Knappe

przedmioty informatyczne

mgr Kinga Molenda-Widacka

przedmioty informatyczne

mgr Alicja Raczek

wychowanie fizyczne

wychowanie fizyczne

mgr Paweł Maczel

wychowanie fizyczne

mgr Katarzyna Majda

wychowanie fizyczne

mgr Waldemar Myczkowski

wychowanie fizyczne

mgr Tomasz Wachowicz

nauczyciel-bibliotekarz

nauczyciel-bibliotekarz

mgr Agnieszka Kumek-Łozińska

nauczyciel-bibliotekarz

mgr Hanna Mikuła

nauczyciel-bibliotekarz

mgr Alicja Raczek

nauczyciel-katecheta

nauczyciel-katecheta

mgr Dorota Wałecka

nauczyciel-etyki

nauczyciel-etyki

mgr Danuta Nowakowska

pedagog

pedagog

mgr Agnieszka Kumek-Łozińska

pedagog specjalny

pedagog specjalny

mgr Anna Kaleta

zajęcia rewalidacyjne

zajęcia rewalidacyjne

mgr Anna Chrapusta
Skip to content