• header7.jpg
  • Zdjęcie - Pracownik obsługi hotelowej.jpg
  • Zdjęcie- R.jpg
  • Zdjęcie - Technik ekonomista.jpg
  • Zdjęcie -Technik hotelarstwa.jpg
  • Zdjęcie - Technik rachunkowości.jpg
  • Zdjęcie - TEPIT.JPG
Regulamin i harmonogram naboru na rok szkolny 2015/2016
27 marca 2015 roku odbyła się impreza promująca szkoły pondagimnazjalne i ich ofertę edukacyjną, pod tytułem: "Promuję swoją przyszłość - JELENIA GÓRA ... Enter"
WALENTYNKI 2015 w ZSET. 
Czytaj więcej ...
Ciekawe kursy dla uczniów naszej szkoły
Czytaj więcej ....
Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej
W dniu 14 stycznia 2015 nasza szkoła będzie organizatorem etapu okręgowego VII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.Uczestnikami etapu okręgowego  VII OWH będzie 40 uczniów z 20 szkół hotelarskich Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych reprezentować będą:
- Aleksandra Oska z klasy IV B
- Aleksandra Szela z klasy III B.
Tegoroczne hasło przewodnie Olimpiady to
„Usługi hotelarskie w środkach transportu”.

Czytaj wiecej ...
Okręgowy etap II edycji Olimpiady Wiedzy o Turystyce
 Czytaj więcej ..
Ogólnopolski Konkurs z Zakresu Rachunkowości
4 grudnia 2014 roku odbył się I etap Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Rachunkowości, którego organizatorem jest Zespół Szkół Nr 2 im. T. Rejtana w Rzeszowie i Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. W konkursie uczestniczyli uczniowie klasy 4D technikum ekonomicznego. Do II etapu konkursu, który odbędzie się 8 stycznia 2015 r. zakwalifikowała się Kamila Fulara. Gratulujemy i życzymy powodzenia.
„Moja Mała Ojczyzna” ma już pięć lat
Czytaj więcej…
X Olimpiada przedsiębiorczości hasło przewodnie "Zarządzanie zmianą"
4 grudnia 2014 roku odbyły się zawody szkolne X Olimpiady Przedsiębiorczości. W eliminacjach szkolnych wzięło udział 35 uczniów uczących się w zawodzie technik ekonomista. Do X edycji olimpiady w bieżącym roku szkolnym zgłosiło się 20164 osoby z 1102 szkół. Szacunkowe progi punktowe kwalifikujące do eliminacji okręgowych zostaną podane 9 grudnia. Komisja Szkolna Olimpiady Przedsiębiorczości.
„Moja Mała Ojczyzna” ma już pięć lat
Czytaj więcej…
Ogólnopolski Konkurs z Zakresu Rachunkowości
4 grudnia 2014 roku odbył się I etap Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Rachunkowości, którego organizatorem jest Zespół Szkół Nr 2 im. T. Rejtana w Rzeszowie i Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. W konkursie uczestniczyli uczniowie klasy 4D technikum ekonomicznego. Do II etapu konkursu, który odbędzie się 8 stycznia 2015 r. zakwalifikowała się Kamila Fulara. Gratulujemy i życzymy powodzenia.
Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego
W dniu 17 grudnia (środa) na 4 godzinie lekcyjnej (10.50 - 11.35 ) w sali 101 odbędzie się XI Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego (obejmuje on zakres materiału z podręczników Alles klar 1A - 2B). Chętni uczniowie powinni zgłaszać się do nauczycieli języka niemieckiego. Zapraszamy!!!
Hotelarki z Ekonoma ponownie na podium!
czytaj więcej
Kursy "Animator  czasu wolnego" oraz "Barman"
W dniach 03.11-07. 11 odbyły się kursy  kwalifikacyjne dla uczniów naszej szkoły "Animator  czasu wolnego" oraz "Barman" Zdjęcia
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI  JANA PAWŁA II
14 listopada 2014 roku w naszej szkole odbył się II międzyszkolny konkurs recytatorski poezji Jana Pawła II.  Udział wzięło 6 szkół gimnazjalnych i cztery ponadgimnazjalne. Wyniki i galeria
Szlachetna paczka
Uczniowie klasy 4D wraz z wychowawcą organizują w naszej szkole akcję charytatywną pt. "Szlachetna paczka" dla najbardziej potrzebującej rodziny z Jeleniej Góry. Krótki opis potrzeb rodziny znajduje się w załączniku. Zapraszamy wszystkich chętnych do udzielenia pomocy tej rodzinie. Wszystkie podarunki prosimy składać do sali nr 212.Czytaj o rodzinie....
Konkurs międzyszkolny "Historie nie z tej ziemi"
 Czytaj więcej..
Profesor Leszek Balcerowicz po raz pierwszy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Jeleniej Górze
.Więcej...
WYNIKI II OLIMPIADAY WIEDZY O TURYSTYCE
Czytaj więcej ...
WYNIKI KONKURSU MITOLOGICZNEGO
Więcej...
WYNIKI KONKURSU HALLOWEEN PUMPKIN
Zwyciężczynią szkolnego konkursu na DYNIĘ HALLOWEEN, zarówno w głosowaniu na Facebook’u  jak i w szkole, została uczennica klasy 3d Natalia Kołataj. Wyróżniono również uczennicę klasy 4b Edytę Karpicką za ogromny wkład pracy i inwencję twórczą.
Serdecznie gratuluję. Aleksandra Stall-Antczak
VII EDYCJA DOLNOŚLĄSKICH POTYCZEK HOTELARSKICH
Czytaj więcej ...
VII OLIMPIADA WIEDZY HOTELARSKIEJ
. Czytaj więcej ...
XXVIII OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ
5 listopada 2014 roku na 2,3 i 4 lekcji w auli szkolnej odbędą się eliminacje szkolne OWE. Do udziału w zawodach szkolnych zgłosiło się 42 uczniów z klas II, III i IV technikum ekonomicznego. Olimpiada organizowana jest przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne pod patronatem MEN. Tegoroczne hasło przewodnie olimpiady to: „Polska droga do wolności gospodarczej – 25 lat transformacji”. Nagrodą w konkursie są indeksy na wymarzone studia, stypendia, laptopy, książki i nie tylko.
Powodzenia. Szkolna Komisja OWE
NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ  czyli  EUROCASH
Chcesz wiedzieć więcej, poczytaj
Imieninowy tort literacki Tadeusza Różewicza
Nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomiczno –Turystycznych w Jeleniej Górze mają zaszczyt zaprosić Państwa  wraz z uzdolnionymi podopiecznymi zainteresowanymi twórczością Tadeusza Różewicza, lubiącymi interpretować głosowo utwory literackie i refleksyjnie zagłębić się w literaturze do wzięcia udziału w spotkaniu - konkursie poświęconym artyście i jego twórczości.  Spotkanie odbędzie się 7 listopada w Zespole Szkół Ekonomiczno – Turystycznych, godzina rozpoczęcia zostanie podana zgłoszonym zainteresowanym w późniejszym terminie. Regulamin
ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH
Więcej..., galeria
Open menu

Dla nauczycieli

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com